1 NPR روپیه نپال به BDT تاکا بنگلادش


اخرین بروزرسانی : Wed, 17 Jul 2019 19:06:42 +0000

1NPRs
روپیه نپال
یا 1 NPR به BDT: =
0.77033 Tk
تاکا بنگلادش
قیمت ارز : 0.77033


اخرین بروزرسانی : Wed, 17 Jul 2019 19:06:42 +0000

روپیه نپال vs تاکا بنگلادش. 10 روز گذشته
Date روپیه نپال تاکا بنگلادش
Wednesday, 07/17/2019 1 NPR = 0.77033 BDT
Tuesday, 07/16/2019 1 NPR = 0.77095 BDT
Monday, 07/15/2019 1 NPR = 0.77128 BDT
Sunday, 07/14/2019 1 NPR = 0.77146 BDT
Saturday, 07/13/2019 1 NPR = 0.77146 BDT
Friday, 07/12/2019 1 NPR = 0.77250 BDT
Thursday, 07/11/2019 1 NPR = 0.77018 BDT
Wednesday, 07/10/2019 1 NPR = 0.77042 BDT
Tuesday, 07/09/2019 1 NPR = 0.76980 BDT
Monday, 07/08/2019 1 NPR = 0.77239 BDT
زمان واقعی نمودار NPR/BDT or (روپیه نپال / تاکا بنگلادش)
روپیه نپال به تاکا بنگلادش و تاکا بنگلادش به روپیه نپال
NPR BDT NPR BDT
5 NPR = 3.8516 BDT 6.4907 NPR = 5 BDT
10 NPR = 7.7033 BDT 12.9814 NPR = 10 BDT
20 NPR = 15.4066 BDT 25.9629 NPR = 20 BDT
50 NPR = 38.5165 BDT 64.9072 NPR = 50 BDT
100 NPR = 77.0330 BDT 129.8145 NPR = 100 BDT
300 NPR = 231.0990 BDT 389.4435 NPR = 300 BDT
500 NPR = 385.1650 BDT 649.0725 NPR = 500 BDT
1000 NPR = 770.3300 BDT 1298.1450 NPR = 1000 BDT
مبدل ارز
NPR