256 NPR روپیه نپال به SRD دلار سورینام


اخرین بروزرسانی : Fri, 07 May 2021 08:49:46 +0000

256NPRs
روپیه نپال
یا 256 NPR به SRD: =
15.820800 SR$
دلار سورینام
قیمت ارز : 0.06180


اخرین بروزرسانی : Fri, 07 May 2021 08:49:46 +0000

روپیه نپال vs دلار سورینام. 10 روز گذشته
Date روپیه نپال دلار سورینام
Friday, 05/07/2021 1 NPR = 0.11995 SRD
Thursday, 05/06/2021 1 NPR = 0.11974 SRD
Wednesday, 05/05/2021 1 NPR = 0.11988 SRD
Tuesday, 05/04/2021 1 NPR = 0.11969 SRD
Monday, 05/03/2021 1 NPR = 0.11896 SRD
Sunday, 05/02/2021 1 NPR = 0.11882 SRD
Saturday, 05/01/2021 1 NPR = 0.11945 SRD
Friday, 04/30/2021 1 NPR = 0.11941 SRD
Thursday, 04/29/2021 1 NPR = 0.11891 SRD
Wednesday, 04/28/2021 1 NPR = 0.11872 SRD
زمان واقعی نمودار NPR/SRD or (روپیه نپال / دلار سورینام)
روپیه نپال به دلار سورینام و دلار سورینام به روپیه نپال
NPR SRD NPR SRD
5 NPR = 0.3090 SRD 80.9061 NPR = 5 SRD
10 NPR = 0.6180 SRD 161.8123 NPR = 10 SRD
20 NPR = 1.2360 SRD 323.6246 NPR = 20 SRD
50 NPR = 3.0900 SRD 809.0615 NPR = 50 SRD
100 NPR = 6.1800 SRD 1618.1230 NPR = 100 SRD
300 NPR = 18.5400 SRD 4854.3689 NPR = 300 SRD
500 NPR = 30.9000 SRD 8090.6149 NPR = 500 SRD
1000 NPR = 61.8000 SRD 16181.2298 NPR = 1000 SRD
مبدل ارز
NPR