1 NPR روپیه نپال به VEB بولیوار ونزوئلا


اخرین بروزرسانی : Tue, 23 Jul 2019 16:22:04 +0000

1NPRs
روپیه نپال
یا 1 NPR به VEB: =
2250.6
بولیوار ونزوئلا
قیمت ارز : 2250.60000


اخرین بروزرسانی : Tue, 23 Jul 2019 16:22:04 +0000

روپیه نپال vs بولیوار ونزوئلا. 10 روز گذشته
Date روپیه نپال بولیوار ونزوئلا
Tuesday, 07/23/2019 1 NPR = 2250.60000 VEB
Monday, 07/22/2019 1 NPR = 2254.60000 VEB
Sunday, 07/21/2019 1 NPR = 2257.90000 VEB
Saturday, 07/20/2019 1 NPR = 2258.80000 VEB
Friday, 07/19/2019 1 NPR = 2268.70000 VEB
Thursday, 07/18/2019 1 NPR = 2263.20000 VEB
Wednesday, 07/17/2019 1 NPR = 2263.20000 VEB
Tuesday, 07/16/2019 1 NPR = 2263.70000 VEB
Monday, 07/15/2019 1 NPR = 2271.20000 VEB
Sunday, 07/14/2019 1 NPR = 2268.70000 VEB
زمان واقعی نمودار NPR/VEB or (روپیه نپال / بولیوار ونزوئلا)
روپیه نپال به بولیوار ونزوئلا و بولیوار ونزوئلا به روپیه نپال
NPR VEB NPR VEB
5 NPR = 11253.0000 VEB 0.0022 NPR = 5 VEB
10 NPR = 22506.0000 VEB 0.0044 NPR = 10 VEB
20 NPR = 45012.0000 VEB 0.0089 NPR = 20 VEB
50 NPR = 112530.0000 VEB 0.0222 NPR = 50 VEB
100 NPR = 225060.0000 VEB 0.0444 NPR = 100 VEB
300 NPR = 675180.0000 VEB 0.1333 NPR = 300 VEB
500 NPR = 1125300.0000 VEB 0.2222 NPR = 500 VEB
1000 NPR = 2250600.0000 VEB 0.4443 NPR = 1000 VEB
مبدل ارز
NPR