16 NPR روپیه نپال به VND đồng ویتنامی


اخرین بروزرسانی : Sun, 22 Sep 2019 15:30:06 +0000

16NPRs
روپیه نپال
یا 16 NPR به VND: =
3283.04
đồng ویتنامی
قیمت ارز : 205.19000


اخرین بروزرسانی : Sun, 22 Sep 2019 15:30:06 +0000

روپیه نپال vs đồng ویتنامی. 10 روز گذشته
Date روپیه نپال đồng ویتنامی
Sunday, 09/22/2019 1 NPR = 205.19000 VND
Saturday, 09/21/2019 1 NPR = 205.19000 VND
Friday, 09/20/2019 1 NPR = 203.90000 VND
Thursday, 09/19/2019 1 NPR = 203.60000 VND
Wednesday, 09/18/2019 1 NPR = 202.14000 VND
Tuesday, 09/17/2019 1 NPR = 202.76000 VND
Monday, 09/16/2019 1 NPR = 204.85000 VND
Sunday, 09/15/2019 1 NPR = 203.57000 VND
Saturday, 09/14/2019 1 NPR = 203.57000 VND
Friday, 09/13/2019 1 NPR = 203.72000 VND
زمان واقعی نمودار NPR/VND or (روپیه نپال / đồng ویتنامی)
روپیه نپال به đồng ویتنامی و đồng ویتنامی به روپیه نپال
NPR VND NPR VND
5 NPR = 1025.9500 VND 0.0244 NPR = 5 VND
10 NPR = 2051.9000 VND 0.0487 NPR = 10 VND
20 NPR = 4103.8000 VND 0.0975 NPR = 20 VND
50 NPR = 10259.5000 VND 0.2437 NPR = 50 VND
100 NPR = 20519.0000 VND 0.4874 NPR = 100 VND
300 NPR = 61557.0000 VND 1.4621 NPR = 300 VND
500 NPR = 102595.0000 VND 2.4368 NPR = 500 VND
1000 NPR = 205190.0000 VND 4.8735 NPR = 1000 VND
مبدل ارز
NPR